IDT70V7339S133DD
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC SRAM 9M PARALLEL 144TQFP
Φύλλα δεδομένων: IDT70V7339S133DD.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IDT70V7339S133DD Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 4920 pcs Φύλλο δεδομένων IDT70V7339S133DD.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page - Τάσης - Προμήθεια 3.15 V ~ 3.45 V
Τεχνολογία SRAM - Dual Port, Synchronous Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 144-TQFP (20x20)
Σειρά - Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 144-LQFP Exposed Pad Αλλα ονόματα 70V7339S133DD
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Τύπος μνήμης Volatile
Μέγεθος μνήμης 9Mb (512K x 18) Διασύνδεση μνήμης Parallel
Μορφή μνήμης SRAM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Λεπτομερής περιγραφή SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 9Mb (512K x 18) Parallel 133MHz 4.2ns 144-TQFP (20x20) Συχνότητα ρολογιού 133MHz