IDT70V7319S166DDI
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC SRAM 4.5M PARALLEL 144TQFP
Φύλλα δεδομένων: 1.IDT70V7319S166DDI.pdf2.IDT70V7319S166DDI.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IDT70V7319S166DDI Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 4078 pcs Φύλλο δεδομένων 1.IDT70V7319S166DDI.pdf2.IDT70V7319S166DDI.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page - Τάσης - Προμήθεια 3.15 V ~ 3.45 V
Τεχνολογία SRAM - Dual Port, Synchronous Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 144-TQFP (20x20)
Σειρά - Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 144-LQFP Exposed Pad Αλλα ονόματα 70V7319S166DDI
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Τύπος μνήμης Volatile
Μέγεθος μνήμης 4.5Mb (256K x 18) Διασύνδεση μνήμης Parallel
Μορφή μνήμης SRAM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Λεπτομερής περιγραφή SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 4.5Mb (256K x 18) Parallel 166MHz 3.6ns 144-TQFP (20x20) Συχνότητα ρολογιού 166MHz