FXO-PC735RFC-212.5
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
FXO-PC735RFC-212.5 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή προϊόντος OSC XO 212.5MHZ LVPECL SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.FXO-PC735RFC-212.5.pdf2.FXO-PC735RFC-212.5.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
50 pcs
100 pcs
500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FXO-PC735RFC-212.5 Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή OSC XO 212.5MHZ LVPECL SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 14656 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FXO-PC735RFC-212.5.pdf2.FXO-PC735RFC-212.5.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.3V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm) Σειρά XPRESSO™ FXO-PC73
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Original-Reel®
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή LVPECL
Αλλα ονόματα 631-1226-6 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.055" (1.40mm)
Λειτουργία Enable/Disable Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm
Συχνότητα 212.5MHz Λεπτομερής περιγραφή 212.5MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 120mA Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) -