FXO-PC535R-155.52M
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS 155.52MHZ LVPECL SMD
Φύλλα δεδομένων: FXO-PC535R-155.52M.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FXO-PC535R-155.52M Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή OSC MEMS 155.52MHZ LVPECL SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4376 pcs Φύλλο δεδομένων FXO-PC535R-155.52M.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.3V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.203" L x 0.132" W (5.15mm x 3.35mm) Σειρά XPRESSO™ FXO-PC53
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Strip
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή LVPECL
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.055" (1.40mm) Λειτουργία Enable/Disable
Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm Συχνότητα 155.52MHz
Λεπτομερής περιγραφή 155.52MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 120mA