844021BGI-01LFT
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC CLOCK GEN ETHERNET 8-TSSOP
Φύλλα δεδομένων: 844021BGI-01LFT.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
2500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 844021BGI-01LFT Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 13106 pcs Φύλλο δεδομένων 844021BGI-01LFT.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.375 V ~ 3.465 V Τύπος Clock Generator
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-TSSOP Σειρά FemtoClock®
Λόγος - Είσοδος: Έξοδος 1:1 Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) PLL Yes
Παραγωγή LVDS Αλλα ονόματα ICS844021BGI-01LFT
ICS844021BGI-01LFT-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Εισαγωγή Crystal Συχνότητα - Max 170MHz