844021BG-01LF
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC CLK GEN ETH LVDS 8-TSSOP
Φύλλα δεδομένων: 844021BG-01LF.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
96 pcs
192 pcs
288 pcs
576 pcs
1056 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 844021BG-01LF
Αριθμός εξαρτήματος 844021BG-01LF Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 14014 pcs Φύλλο δεδομένων 844021BG-01LF.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.375 V ~ 3.465 V Τύπος Clock Generator
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 8-TSSOP Σειρά FemtoClock®
Λόγος - Είσοδος: Έξοδος 1:1 Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) PLL Yes
Παραγωγή LVDS Αλλα ονόματα 800-1146
800-1146-ND
ICS844021BG-01LF
ICS844021BG01LF
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C Αριθμός Κυκλωμάτων 1
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Εισαγωγή Crystal Συχνότητα - Max 170MHz
Διαχωριστικό / Πολλαπλασιαστής Yes/Yes Διαφορικό - Είσοδος: Έξοδος No/Yes
Αριθμός μέρους βάσης ICS844021-01
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
844008BYI-15LFT
844008BYI-15LFT
Περιγραφή: IC SYNTHESIZER 8LVDS 32-LQFP
Σε απόθεμα: 4641 pcs
Κατεβάστε: 844008BYI-15LFT.pdf
RFQ
84402
Κατασκευαστές: Apex Tool Group
Περιγραφή: SKT HEX IMP 3/8DR 7/16
Κατεβάστε:
RFQ
Κατασκευαστές: TE Connectivity AMP Connectors
Περιγραφή: STACK MINI DIN REC ASSY 6/6P
Κατεβάστε: 84401-1.pdf
844021BG-01LFT-HT
844021BG-01LFT-HT
Περιγραφή: IC CLOCK GEN ETHERNET 8-TSSOP
Κατεβάστε:
844021BGI-01LFT
844021BGI-01LFT
Κατεβάστε: 844021BGI-01LFT.pdf
844008BYI-15LF
844008BYI-15LF
Κατεβάστε: 844008BYI-15LF.pdf
84400D
84400D
Κατασκευαστές: Apex Tool Group
Περιγραφή: SKT HEX IMP 3/8DR 5/16
8440258AK-46LF
8440258AK-46LF
Περιγραφή: IC SYNTHESIZER 8OUTPUT 32-VFQFPN
Κατεβάστε: 8440258AK-46LF.pdf
84401
Περιγραφή: SKT HEX IMP 3/8DR 3/8
844021BG-01LFT
844021BG-01LFT
Κατεβάστε: 844021BG-01LFT.pdf
844021BG-01LF-HT
844021BG-01LF-HT
844021BGI-01LF
844021BGI-01LF
Κατεβάστε: 844021BGI-01LF.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών