79RC32H435-300BCI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
79RC32H435-300BCI Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή προϊόντος IC MPU INTERPRISE 300MHZ 256BGA
Φύλλα δεδομένων: 79RC32H435-300BCI.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 79RC32H435-300BCI Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή IC MPU INTERPRISE 300MHZ 256BGA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5725 pcs Φύλλο δεδομένων 79RC32H435-300BCI.pdf
Τάσης - I / O 3.3V USB -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 256-CABGA (17x17) Ταχύτητα 300MHz
Σειρά Interprise™ Χαρακτηριστικά ασφαλείας -
SATA - Ελεγκτές RAM DDR
Συσκευασία Tray Συσκευασία / υπόθεση 256-LBGA
Αλλα ονόματα IDT79RC32H435-300BCI
IDT79RC32H435-300BCI-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA)
Αριθμός πυρήνων πυρήνων / διαύλου 1 Core, 32-Bit Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 4 (72 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Επιτάχυνση γραφικών No
Ethernet 10/100 Mbps (1) Ελεγκτές οθόνης και διεπαφής -
Λεπτομερής περιγραφή MIPS32 Microprocessor IC Interprise™ 1 Core, 32-Bit 300MHz 256-CABGA (17x17) core επεξεργαστή MIPS32