79RC32H435-300BCG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
79RC32H435-300BCG Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή προϊόντος IC MPU INTERPRISE 300MHZ 256BGA
Φύλλα δεδομένων: 79RC32H435-300BCG.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 79RC32H435-300BCG Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή IC MPU INTERPRISE 300MHZ 256BGA Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5943 pcs Φύλλο δεδομένων 79RC32H435-300BCG.pdf
Τάσης - I / O 3.3V USB -
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 256-CABGA (17x17) Ταχύτητα 300MHz
Αλλα ονόματα IDT79RC32H435-300BCG
IDT79RC32H435-300BCG-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA)
Αριθμός πυρήνων πυρήνων / διαύλου 1 Core, 32-Bit Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 4 (72 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Επιτάχυνση γραφικών No
Ethernet 10/100 Mbps (1) Ελεγκτές οθόνης και διεπαφής -
Λεπτομερής περιγραφή MIPS32 Microprocessor IC Interprise™ 1 Core, 32-Bit 300MHz 256-CABGA (17x17) core επεξεργαστή MIPS32