72V821L15TF8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC FIFO SYNC 512X9X2 15NS 64QFP
Φύλλα δεδομένων: 72V821L15TF8.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 72V821L15TF8
Αριθμός εξαρτήματος 72V821L15TF8 Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 5448 pcs Φύλλο δεδομένων 72V821L15TF8.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3V ~ 3.6V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 64-TQFP (10x10)
Σειρά 72V Retransmit Δυνατότητα No
Προγραμματιζόμενη Σημαίες Υποστήριξη Yes Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 64-LQFP Αλλα ονόματα IDT72V821L15TF8
IDT72V821L15TF8-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Μέγεθος μνήμης 18K (1K x 9 x 2)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Λειτουργία Synchronous
Υποστήριξη FWFT No επέκταση Τύπος Depth, Width
Ρυθμός δεδομένων 66.7MHz Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 40mA
Bus κατεύθυνσης Bi-Directional Αριθμός μέρους βάσης 72V821
Χρόνος πρόσβασης 10ns
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
72V821L15PF8
72V821L15PF8
Σε απόθεμα: 5629 pcs
Κατεβάστε: 72V821L15PF8.pdf
RFQ
72V821L20PF
72V821L20PF
Περιγραφή: IC FIFO SYNC 512X9X2 20NS 64QFP
Σε απόθεμα: 5001 pcs
Κατεβάστε: 72V821L20PF.pdf
RFQ
72V821L10TF8
72V821L10TF8
Περιγραφή: IC FIFO SYNC 512X9X2 10NS 64QFP
Κατεβάστε: 72V821L10TF8.pdf
72V821L20PF8
72V821L20PF8
Κατεβάστε: 72V821L20PF8.pdf
72V821L20TF
72V821L20TF
Κατεβάστε: 72V821L20TF.pdf
72V821L15TFI
72V821L15TFI
Κατεβάστε: 72V821L15TFI.pdf
72V821L15PF
72V821L15PF
Κατεβάστε: 72V821L15PF.pdf
72V821L20TF8
72V821L20TF8
Κατεβάστε: 72V821L20TF8.pdf
72V821L10TF
72V821L10TF
Κατεβάστε: 72V821L10TF.pdf
72V821L15TF
72V821L15TF
Κατεβάστε: 72V821L15TF.pdf
72V821L10PF8
72V821L10PF8
Κατεβάστε: 72V821L10PF8.pdf
72V821L15TFI8
72V821L15TFI8
Κατεβάστε: 72V821L15TFI8.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών