72V821L10TF8
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC FIFO SYNC 512X9X2 10NS 64QFP
Φύλλα δεδομένων: 72V821L10TF8.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 72V821L10TF8
Αριθμός εξαρτήματος 72V821L10TF8 Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 4113 pcs Φύλλο δεδομένων 72V821L10TF8.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3V ~ 3.6V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 64-TQFP (10x10)
Σειρά 72V Retransmit Δυνατότητα No
Προγραμματιζόμενη Σημαίες Υποστήριξη Yes Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 64-LQFP Αλλα ονόματα IDT72V821L10TF8
IDT72V821L10TF8-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Μέγεθος μνήμης 18K (1K x 9 x 2)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Λειτουργία Synchronous
Υποστήριξη FWFT No επέκταση Τύπος Depth, Width
Ρυθμός δεδομένων 100MHz Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 40mA