72V36110L15PFI8
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC FIFO SYNC 131KX36 15NS 128QFP
Φύλλα δεδομένων: 1.72V36110L15PFI8.pdf2.72V36110L15PFI8.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 72V36110L15PFI8 Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 4030 pcs Φύλλο δεδομένων 1.72V36110L15PFI8.pdf2.72V36110L15PFI8.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.15V ~ 3.45V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 128-TQFP (14x20)
Σειρά 72V Retransmit Δυνατότητα Yes
Προγραμματιζόμενη Σημαίες Υποστήριξη Yes Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 128-LQFP Αλλα ονόματα IDT72V36110L15PFI8
IDT72V36110L15PFI8-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Μέγεθος μνήμης 4.7M (131K x 36)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Λειτουργία Synchronous
Υποστήριξη FWFT Yes επέκταση Τύπος Depth, Width
Ρυθμός δεδομένων 66.7MHz Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 40mA