72V36110L10PFI
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC FIFO SYNC 131KX36 128QFP
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 72V36110L10PFI Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 4532 pcs Φύλλο δεδομένων
Τάσης - Προμήθεια 3.15V ~ 3.45V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 128-TQFP (14x20)
Σειρά 72V Retransmit Δυνατότητα Yes
Προγραμματιζόμενη Σημαίες Υποστήριξη Yes Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 128-LQFP Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Λειτουργία Synchronous Υποστήριξη FWFT Yes
επέκταση Τύπος Depth, Width Ρυθμός δεδομένων 100MHz
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 40mA Bus κατεύθυνσης Uni-Directional