72V2111L15PFI
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC FIFO SS 512X9 15NS 64QFP
Φύλλα δεδομένων: 72V2111L15PFI.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 72V2111L15PFI
Αριθμός εξαρτήματος 72V2111L15PFI Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 5423 pcs Φύλλο δεδομένων 72V2111L15PFI.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.15V ~ 3.45V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 64-TQFP (14x14)
Σειρά 72V Retransmit Δυνατότητα Yes
Προγραμματιζόμενη Σημαίες Υποστήριξη Yes Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 64-LQFP Αλλα ονόματα IDT72V2111L15PFI
IDT72V2111L15PFI-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Μέγεθος μνήμης 4.5M (512K x 9)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Λειτουργία Synchronous
Υποστήριξη FWFT Yes επέκταση Τύπος Depth, Width
Ρυθμός δεδομένων 66.7MHz Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 55mA
Bus κατεύθυνσης Uni-Directional Αριθμός μέρους βάσης 72V2111
Χρόνος πρόσβασης 10ns
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
72V2113L10PF
72V2113L10PF
Περιγραφή: IC FIFO SUPERSYNCII 10NS 80-TQFP
Σε απόθεμα: 5455 pcs
Κατεβάστε: 72V2113L10PF.pdf
RFQ
72V2111L15PFGI
72V2111L15PFGI
Περιγραφή: IC FIFO SYNC 3.3V 15NS 64-TQFP