72V2111L15PFGI8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC FIFO SS 512X9 15NS 64QFP
Φύλλα δεδομένων: 72V2111L15PFGI8.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
750 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 72V2111L15PFGI8 Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 1116 pcs Φύλλο δεδομένων 72V2111L15PFGI8.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.15V ~ 3.45V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 64-TQFP (14x14)
Σειρά 72V Retransmit Δυνατότητα Yes
Προγραμματιζόμενη Σημαίες Υποστήριξη Yes Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 64-LQFP Αλλα ονόματα IDT72V2111L15PFGI8
IDT72V2111L15PFGI8-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Μέγεθος μνήμης 4.5M (512K x 9)
Λειτουργία Synchronous Υποστήριξη FWFT Yes
επέκταση Τύπος Depth, Width Ρυθμός δεδομένων 66.7MHz
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 55mA Bus κατεύθυνσης Uni-Directional
Αριθμός μέρους βάσης 72V2111 Χρόνος πρόσβασης 10ns
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
72V2111L10PFG8
72V2111L10PFG8
Περιγραφή: IC FIFO SS 512X9 10NS 64QFP
Σε απόθεμα: 1191 pcs
Κατεβάστε: 72V2111L10PFG8.pdf
RFQ
72V2111L15PFGI
72V2111L15PFGI
Περιγραφή: IC FIFO SYNC 3.3V 15NS 64-TQFP
Σε απόθεμα: 885 pcs
Κατεβάστε: 72V2111L15PFGI.pdf
RFQ
72V2111L10PF8
72V2111L10PF8
Σε απόθεμα: 4748 pcs
Κατεβάστε: 72V2111L10PF8.pdf
72V2111L15PF8
72V2111L15PF8
Κατεβάστε: 72V2111L15PF8.pdf
72V2111L10PFG
72V2111L10PFG
Σε απόθεμα: 927 pcs
Κατεβάστε: 72V2111L10PFG.pdf
72V2111L20PF8
72V2111L20PF8
Περιγραφή: IC FIFO SS 512X9 20NS 64QFP
Κατεβάστε: 72V2111L20PF8.pdf
72V2111L15PFI
72V2111L15PFI
Κατεβάστε: 72V2111L15PFI.pdf
72V2113L10PF
72V2113L10PF
Περιγραφή: IC FIFO SUPERSYNCII 10NS 80-TQFP
Κατεβάστε: 72V2113L10PF.pdf
72V2111L15PFI8
72V2111L15PFI8
Κατεβάστε: 72V2111L15PFI8.pdf
72V2111L15PF
72V2111L15PF
Κατεβάστε: 72V2111L15PF.pdf
Κατεβάστε: 72V2113L10PF8.pdf
72V2111L20PF
72V2111L20PF
Κατεβάστε: 72V2111L20PF.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών