72V2105L15PFI
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC FIFO SUPERSYNCII 15NS 64-TQFP
Φύλλα δεδομένων: 1.72V2105L15PFI.pdf2.72V2105L15PFI.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 72V2105L15PFI
Αριθμός εξαρτήματος 72V2105L15PFI Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 4218 pcs Φύλλο δεδομένων 1.72V2105L15PFI.pdf2.72V2105L15PFI.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3V ~ 3.6V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 64-TQFP (14x14)
Σειρά 72V Retransmit Δυνατότητα Yes
Προγραμματιζόμενη Σημαίες Υποστήριξη Yes Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 64-LQFP Αλλα ονόματα IDT72V2105L15PFI
IDT72V2105L15PFI-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Μέγεθος μνήμης 4.5M (256K x 18)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Λειτουργία Synchronous
Υποστήριξη FWFT Yes επέκταση Τύπος Depth, Width
Ρυθμός δεδομένων 66.7MHz Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 60mA