72V2105L15PFGI8
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC FIFO SUPERSYNCII 15NS 64-TQFP
Φύλλα δεδομένων: 1.72V2105L15PFGI8.pdf2.72V2105L15PFGI8.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
750 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 72V2105L15PFGI8 Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 1237 pcs Φύλλο δεδομένων 1.72V2105L15PFGI8.pdf2.72V2105L15PFGI8.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3V ~ 3.6V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 64-TQFP (14x14)
Σειρά 72V Retransmit Δυνατότητα Yes
Προγραμματιζόμενη Σημαίες Υποστήριξη Yes Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 64-LQFP Αλλα ονόματα IDT72V2105L15PFGI8
IDT72V2105L15PFGI8-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Μέγεθος μνήμης 4.5M (256K x 18)
Λειτουργία Synchronous Υποστήριξη FWFT Yes
επέκταση Τύπος Depth, Width Ρυθμός δεδομένων 66.7MHz
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 60mA Bus κατεύθυνσης Uni-Directional
Αριθμός μέρους βάσης 72V2105 Χρόνος πρόσβασης 10ns
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
72V2105L15PFI8
72V2105L15PFI8
Σε απόθεμα: 5115 pcs
Κατεβάστε: 72V2105L15PFI8.pdf
RFQ
72V2105L15PFGI
72V2105L15PFGI
Σε απόθεμα: 1032 pcs
Κατεβάστε: 72V2105L15PFGI.pdf
RFQ
72V2105L20PF
72V2105L20PF
Περιγραφή: IC FIFO SUPERSYNCII 20NS 64-TQFP
Κατεβάστε: 72V2105L20PF.pdf
72V2105L15PFI
72V2105L15PFI
Κατεβάστε: 72V2105L15PFI.pdf
72V2111L10PF
72V2111L10PF
Περιγραφή: IC FIFO SS 512X9 10NS 64QFP
Κατεβάστε: 72V2111L10PF.pdf
72V2105L15PF
72V2105L15PF
Κατεβάστε: 72V2105L15PF.pdf
72V2111L10PF8
72V2111L10PF8
Κατεβάστε: 72V2111L10PF8.pdf
72V2105L15PF8
72V2105L15PF8
Κατεβάστε: 72V2105L15PF8.pdf
72V2105L10PFG8
72V2105L10PFG8
Περιγραφή: IC FIFO SUPERSYNCII 10NS 64-TQFP
Κατεβάστε: 72V2105L10PFG8.pdf
72V2105L20PF8
72V2105L20PF8
Κατεβάστε: 72V2105L20PF8.pdf
72V2105L10PFG
72V2105L10PFG
Περιγραφή: IC FIFO SUPERSYNC 10NS 64-TQFP
Σε απόθεμα: 940 pcs
Κατεβάστε: 72V2105L10PFG.pdf
Κατεβάστε: 72V2105L10PF8.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών