72V05L25JI8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
72V05L25JI8 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή προϊόντος IC FIFO ASYNCH 4096X18 32PLCC
Φύλλα δεδομένων: 1.72V05L25JI8.pdf2.72V05L25JI8.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 72V05L25JI8
Αριθμός εξαρτήματος 72V05L25JI8 Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 4257 pcs Φύλλο δεδομένων 1.72V05L25JI8.pdf2.72V05L25JI8.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3V ~ 3.6V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 32-PLCC (14x11.46)
Σειρά 72V Retransmit Δυνατότητα Yes
Προγραμματιζόμενη Σημαίες Υποστήριξη No Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 32-LCC (J-Lead) Αλλα ονόματα IDT72V05L25JI8
IDT72V05L25JI8-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Μέγεθος μνήμης 72K (8K x 9)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Λειτουργία Asynchronous
Υποστήριξη FWFT No επέκταση Τύπος Depth, Width
Ρυθμός δεδομένων 28.5MHz Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 75mA