72V05L25JGI8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
72V05L25JGI8 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή προϊόντος IC FIFO ASYNCH 4096X18 32PLCC
Φύλλα δεδομένων: 1.72V05L25JGI8.pdf2.72V05L25JGI8.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
750 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 72V05L25JGI8
Αριθμός εξαρτήματος 72V05L25JGI8 Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 8049 pcs Φύλλο δεδομένων 1.72V05L25JGI8.pdf2.72V05L25JGI8.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3V ~ 3.6V Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 32-PLCC (14x11.46)
Σειρά 72V Retransmit Δυνατότητα Yes
Προγραμματιζόμενη Σημαίες Υποστήριξη No Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 32-LCC (J-Lead) Αλλα ονόματα IDT72V05L25JGI8
IDT72V05L25JGI8-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Μέγεθος μνήμης 72K (8K x 9)
Λειτουργία Asynchronous Υποστήριξη FWFT No
επέκταση Τύπος Depth, Width Ρυθμός δεδομένων 28.5MHz
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 75mA Bus κατεύθυνσης Uni-Directional