71V65603S150BGGI
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
71V65603S150BGGI Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή προϊόντος IC SRAM 9M PARALLEL 119PBGA
Φύλλα δεδομένων: 71V65603S150BGGI.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
84 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 71V65603S150BGGI Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 5504 pcs Φύλλο δεδομένων 71V65603S150BGGI.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page - Τάσης - Προμήθεια 3.135 V ~ 3.465 V
Τεχνολογία SRAM - Synchronous ZBT Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 119-PBGA (14x22)
Σειρά - Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 119-BGA Αλλα ονόματα IDT71V65603S150BGGI
IDT71V65603S150BGGI-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 9Mb (256K x 36) Parallel 150MHz 3.8ns 119-PBGA (14x22)