71V65603S133PFGI
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC SRAM 9M PARALLEL 100TQFP
Φύλλα δεδομένων: 71V65603S133PFGI.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
144 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 71V65603S133PFGI Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 5639 pcs Φύλλο δεδομένων 71V65603S133PFGI.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page - Τάσης - Προμήθεια 3.135 V ~ 3.465 V
Τεχνολογία SRAM - Synchronous ZBT Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 100-TQFP
Σειρά - Συσκευασία Tube
Συσκευασία / υπόθεση 100-LQFP Αλλα ονόματα IDT71V65603S133PFGI
IDT71V65603S133PFGI-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Τύπος μνήμης Volatile
Μέγεθος μνήμης 9Mb (256K x 36) Διασύνδεση μνήμης Parallel
Μορφή μνήμης SRAM Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή SRAM - Synchronous ZBT Memory IC 9Mb (256K x 36) Parallel 133MHz 4.2ns 100-TQFP