70V5388S200BC8
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
70V5388S200BC8 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή προϊόντος IC SRAM 1.125M PARALLEL 256CABGA
Φύλλα δεδομένων: 1.70V5388S200BC8.pdf2.70V5388S200BC8.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 70V5388S200BC8 Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 4479 pcs Φύλλο δεδομένων 1.70V5388S200BC8.pdf2.70V5388S200BC8.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page - Τάσης - Προμήθεια 3.15 V ~ 3.45 V
Τεχνολογία SRAM - Quad Port, Synchronous Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 256-CABGA (17x17)
Σειρά - Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συσκευασία / υπόθεση 256-LBGA Αλλα ονόματα IDT70V5388S200BC8
IDT70V5388S200BC8-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 4 (72 Hours) Τύπος μνήμης Volatile
Μέγεθος μνήμης 1.125Mb (64K x 18) Διασύνδεση μνήμης Parallel
Μορφή μνήμης SRAM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Λεπτομερής περιγραφή SRAM - Quad Port, Synchronous Memory IC 1.125Mb (64K x 18) Parallel 200MHz 3ns 256-CABGA (17x17) Συχνότητα ρολογιού 200MHz