70V5388S166BG
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
IDT (Integrated Device Technology)
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC SRAM 1.125M PARALLEL 272PBGA
Φύλλα δεδομένων: 1.70V5388S166BG.pdf2.70V5388S166BG.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 70V5388S166BG
Αριθμός εξαρτήματος 70V5388S166BG Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 4543 pcs Φύλλο δεδομένων 1.70V5388S166BG.pdf2.70V5388S166BG.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page - Τάσης - Προμήθεια 3.15 V ~ 3.45 V
Τεχνολογία SRAM - Quad Port, Synchronous Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 272-PBGA (27x27)
Σειρά - Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 272-BBGA Αλλα ονόματα IDT70V5388S166BG
IDT70V5388S166BG-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Τύπος μνήμης Volatile
Μέγεθος μνήμης 1.125Mb (64K x 18) Διασύνδεση μνήμης Parallel
Μορφή μνήμης SRAM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Λεπτομερής περιγραφή SRAM - Quad Port, Synchronous Memory IC 1.125Mb (64K x 18) Parallel 166MHz 3.2ns 272-PBGA (27x27) Συχνότητα ρολογιού 166MHz