70V3599S133DR
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
70V3599S133DR Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή προϊόντος IC SRAM 4.5M PARALLEL 208PQFP
Φύλλα δεδομένων: 1.70V3599S133DR.pdf2.70V3599S133DR.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 70V3599S133DR
Αριθμός εξαρτήματος 70V3599S133DR Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 4326 pcs Φύλλο δεδομένων 1.70V3599S133DR.pdf2.70V3599S133DR.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page - Τάσης - Προμήθεια 3.15 V ~ 3.45 V
Τεχνολογία SRAM - Dual Port, Synchronous Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 208-PQFP (28x28)
Σειρά - Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 208-BFQFP Αλλα ονόματα IDT70V3599S133DR
IDT70V3599S133DR-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Τύπος μνήμης Volatile
Μέγεθος μνήμης 4.5Mb (128K x 36) Διασύνδεση μνήμης Parallel
Μορφή μνήμης SRAM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Λεπτομερής περιγραφή SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 133MHz 4.2ns 208-PQFP (28x28) Συχνότητα ρολογιού 133MHz