70V3599S133BF
IDT (Integrated Device Technology)IDT (Integrated Device Technology)
70V3599S133BF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή προϊόντος IC SRAM 4.5M PARALLEL 208CABGA
Φύλλα δεδομένων: 1.70V3599S133BF.pdf2.70V3599S133BF.pdf
Κατάσταση RoHs Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Κατάσταση αποθεμάτων 730 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 730 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
14 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 70V3599S133BF
Αριθμός εξαρτήματος 70V3599S133BF Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Διαθέσιμη ποσότητα 730 pcs Φύλλο δεδομένων 1.70V3599S133BF.pdf2.70V3599S133BF.pdf
Γράψτε χρόνο κύκλου - Word, Page - Τάσης - Προμήθεια 3.15 V ~ 3.45 V
Τεχνολογία SRAM - Dual Port, Synchronous Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 208-CABGA (15x15)
Σειρά - Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 208-LFBGA Αλλα ονόματα 800-2313
IDT70V3599S133BF
IDT70V3599S133BF-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C (TA) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Τύπος μνήμης Volatile
Μέγεθος μνήμης 4.5Mb (128K x 36) Διασύνδεση μνήμης Parallel
Μορφή μνήμης SRAM Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant Λεπτομερής περιγραφή SRAM - Dual Port, Synchronous Memory IC 4.5Mb (128K x 36) Parallel 133MHz 4.2ns 208-CABGA (15x15)