4MA161133Z4AACUGI
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS 161.133MHZ LVDS SMD
Φύλλα δεδομένων: 4MA161133Z4AACUGI.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 4MA161133Z4AACUGI Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή OSC MEMS 161.133MHZ LVDS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5933 pcs Φύλλο δεδομένων 4MA161133Z4AACUGI.pdf
Τάσης - Προμήθεια 3.3V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Σειρά 4MA
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή LVDS
Αλλα ονόματα IDT4MA161133Z4AACUGI
IDT4MA161133Z4AACUGI-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm)
Λειτουργία Enable/Disable Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm
Συχνότητα 161.133MHz Λεπτομερής περιγραφή 161.133MHz XO (Standard) LVDS Oscillator 3.3V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 95mA (Typ) Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) -