4MA161133Z3BACUGI
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος OSC MEMS 161.133MHZ LVPECL SMD
Φύλλα δεδομένων: 4MA161133Z3BACUGI.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 4MA161133Z3BACUGI Κατασκευαστής IDT (Integrated Device Technology)
Περιγραφή OSC MEMS 161.133MHZ LVPECL SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4564 pcs Φύλλο δεδομένων 4MA161133Z3BACUGI.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.5V Τύπος XO (Standard)
Μέγεθος / Διαστάσεις 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) Σειρά 4MA
Ακροαματικότητα - Συσκευασία Tray
Συσκευασία / υπόθεση 6-SMD, No Lead Παραγωγή LVPECL
Αλλα ονόματα IDT4MA161133Z3BACUGI
IDT4MA161133Z3BACUGI-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος - Καθήμενοι (Max) 0.035" (0.90mm)
Λειτουργία Enable/Disable Σταθερότητα συχνότητας ±50ppm
Συχνότητα 161.133MHz Λεπτομερής περιγραφή 161.133MHz XO (Standard) LVPECL Oscillator 2.5V Enable/Disable 6-SMD, No Lead
Τρέχουσες - Προμήθεια (Max) 100mA Τρέχουσες - Προμήθεια (Απενεργοποίηση) (Max) -
Βασικό συντονιστή MEMS
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
4MA161133Z4AACUGI
4MA161133Z4AACUGI
Περιγραφή: OSC MEMS 161.133MHZ LVDS SMD
Σε απόθεμα: 5933 pcs
Κατεβάστε: 4MA161133Z4AACUGI.pdf
RFQ
4MA161133Z3BACUGI8
4MA161133Z3BACUGI8