ZX360D1-B-CN-10P
HiroseHirose
Hirose
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT USB
Φύλλα δεδομένων: ZX360D1-B-CN-10P.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ZX360D1-B-CN-10P Κατασκευαστής Hirose
Διαθέσιμη ποσότητα 5104 pcs Φύλλο δεδομένων ZX360D1-B-CN-10P.pdf
Τάση - Ονομαστική 30VAC Λήξη Solder
προδιαγραφές USB 3.0 (USB 3.1 Gen 1, Superspeed) θωράκιση -
Shell / Θωρακτικό υλικό Steel, Stainless Σειρά ZX360
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αλλα ονόματα 242-0514-6-00
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C Αριθμός Λιμένων 1
Αριθμός Επαφές 10 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Horizontal Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κύκλοι του ζευγαρώματος 10000 Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χρώμα μόνωσης Black
Προστασία Ingress - Γένος Receptacle
Χαρακτηριστικά Board Guide Λεπτομερής περιγραφή USB - micro B USB 3.0 (USB 3.1 Gen 1, Superspeed) Receptacle Connector 10 Position Surface Mount, Right Angle
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.8A Επικοινωνία Finish Gold