ZX360-B-10S-UNIT
HiroseHirose
ZX360-B-10S-UNIT Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG USB 3.0 MICRO B
Φύλλα δεδομένων: 1.ZX360-B-10S-UNIT.pdf2.ZX360-B-10S-UNIT.pdf3.ZX360-B-10S-UNIT.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος ZX360-B-10S-UNIT Κατασκευαστής Hirose
Τάση - Ονομαστική 30VAC Λήξη Solder
προδιαγραφές USB 3.0 (USB 3.1 Gen 1, Superspeed) θωράκιση Unshielded
Shell / Θωρακτικό υλικό Steel, Stainless Σειρά ZX360
Συσκευασία Tray Αλλα ονόματα H11887
ZX360B10SUNIT
Θερμοκρασία λειτουργίας -30°C ~ 85°C Αριθμός Λιμένων 1
Αριθμός Επαφές 10 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό Horizontal Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κύκλοι του ζευγαρώματος 10000 Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χρώμα μόνωσης Black
Προστασία Ingress - Γένος Plug
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή USB - micro B USB 3.0 (USB 3.1 Gen 1, Superspeed) Plug Connector 10 Position Surface Mount, Right Angle
τρέχουσα Αξιολόγηση 1.8A Επικοινωνία Finish Gold