PCN12-96S-2.54DSA(71)
HiroseHirose
Hirose
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RECEPT 96POS DUAL TH
Φύλλα δεδομένων: PCN12-96S-2.54DSA(71).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PCN12-96S-2.54DSA(71) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN RECEPT 96POS DUAL TH Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 8609 pcs Φύλλο δεδομένων PCN12-96S-2.54DSA(71).pdf
Λήξη Solder Στυλ -
Σειρά PCN12 Πίσσα 0.100" (2.54mm)
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C
Αριθμός σειρών 3 Αριθμός θέσεων Loaded All
Αριθμός θέσεων 96 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Υλικό - Μόνωση Polybutylene Terephthalate (PBT) Κατασκευαστής Standard Lead Time 16 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά -
τρέχουσα Αξιολόγηση 2A Επικοινωνία Τέλος Πάχος 3.90µin (0.099µm)