PCN12-96P-2.54DS(71)
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN DIN HEADER 96POS
Φύλλα δεδομένων: PCN12-96P-2.54DS(71).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος PCN12-96P-2.54DS(71) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN DIN HEADER 96POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 12569 pcs Φύλλο δεδομένων PCN12-96P-2.54DS(71).pdf
Λήξη Solder Στυλ -
Σειρά PCN12 Πίσσα 0.100" (2.54mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 583-2090-2-71
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 3
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 96
τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Υλικό - Μόνωση Polybutylene Terephthalate (PBT)
Χαρακτηριστικά - τρέχουσα Αξιολόγηση 2A
Επικοινωνία Τέλος Πάχος 3.90µin (0.099µm) Επικοινωνία Finish Gold
Τύπος υποδοχής Header, Male Pins
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
PCN12A-10P-2.54DS(71)
PCN12A-10P-2.54DS(71)
Περιγραφή: CONN DIN HEADER 10POS
Σε απόθεμα: 47239 pcs
Κατεβάστε: PCN12A-10P-2.54DS(71).pdf
RFQ
PCN12-96P-2.54DS(93)
PCN12-96P-2.54DS(93)