MDF7-18S-2.54DSA(55)
HiroseHirose
MDF7-18S-2.54DSA(55) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RECEPT 18POS SINGLE TIN
Φύλλα δεδομένων: MDF7-18S-2.54DSA(55).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MDF7-18S-2.54DSA(55) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN RECEPT 18POS SINGLE TIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 58829 pcs Φύλλο δεδομένων MDF7-18S-2.54DSA(55).pdf
Αξιολόγηση τάσης 250VAC Λήξη Solder
Στυλ Board to Board Σειρά MDF7
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα - Pitch - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 547-0013-7-55
H10667
Θερμοκρασία λειτουργίας -35°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 18
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Ύψος μόνωσης 0.197" (5.00mm) Χρώμα μόνωσης Black
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή 18 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole Tin
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A Επικοινωνία Τύπος Female Socket
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.118" (3.00mm) Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post 78.7µin (2.00µm)
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 78.7µin (2.00µm) Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Tin
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Tin Τύπος υποδοχής Receptacle, Bottom Entry
εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MDF7-19P-2.54DSA(01)
MDF7-19P-2.54DSA(01)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN HDR 19POS 2.54MM
Σε απόθεμα: 44832 pcs
Κατεβάστε: MDF7-19P-2.54DSA(01).pdf
RFQ
MDF7-18P-2.54DSA(01)
MDF7-18P-2.54DSA(01)
Περιγραφή: CONN HDR 18POS 2.54MM
Σε απόθεμα: 48253 pcs
Κατεβάστε: MDF7-18P-2.54DSA(01).pdf
RFQ
MDF7-18S-2.54DSA(31)
MDF7-18S-2.54DSA(31)
Κατεβάστε: MDF7-18S-2.54DSA(31).pdf
MDF7-18S-2.54DSA
MDF7-18S-2.54DSA
Κατεβάστε: MDF7-18S-2.54DSA.pdf
MDF7-18S-2.54DSA(35)
MDF7-18S-2.54DSA(35)
Κατεβάστε: MDF7-18S-2.54DSA(35).pdf
MDF7-19P-2.54DSA(55)
MDF7-19P-2.54DSA(55)
Κατεβάστε: MDF7-19P-2.54DSA(55).pdf
MDF7-19P-2.54DS(55)
MDF7-19P-2.54DS(55)
Κατεβάστε: MDF7-19P-2.54DS(55).pdf
MDF7-18S-2.54DSA(96)
MDF7-18S-2.54DSA(96)
Περιγραφή: CONN RECEPT 18POS SINGLE TH
Κατεβάστε: MDF7-18S-2.54DSA(96).pdf
MDF7-19P-2.54DS(56)
MDF7-19P-2.54DS(56)
Κατασκευαστές: Hirose Electric Co Ltd
Κατεβάστε: MDF7-19P-2.54DS(56).pdf
MDF7-18S-2.54DSA(56)
MDF7-18S-2.54DSA(56)
Κατεβάστε: MDF7-18S-2.54DSA(56).pdf
MDF7-18P-2.54DS(56)
MDF7-18P-2.54DS(56)