MDF7-18S-2.54DSA(35)
HiroseHirose
Hirose
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RECEPT 18POS SINGLE TIN
Φύλλα δεδομένων: MDF7-18S-2.54DSA(35).pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MDF7-18S-2.54DSA(35) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN RECEPT 18POS SINGLE TIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5090 pcs Φύλλο δεδομένων MDF7-18S-2.54DSA(35).pdf
Αξιολόγηση τάσης 250VAC Λήξη Solder
Στυλ Board to Board Σειρά MDF7
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα - Pitch - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 547-0013-7-35
Θερμοκρασία λειτουργίας -35°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 18
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Ύψος μόνωσης 0.197" (5.00mm) Χρώμα μόνωσης Black
Προστασία Ingress - Χαρακτηριστικά -
στερέωσης Τύπος Push-Pull Λεπτομερής περιγραφή 18 Position Receptacle, Bottom Entry Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A Επικοινωνία Τύπος Female Socket
Επικοινωνήστε με το σχήμα Square Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.118" (3.00mm) Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post -
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating - Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση -
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα - Τύπος υποδοχής Receptacle, Bottom Entry
εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MDF7-18S-2.54DSA(55)
MDF7-18S-2.54DSA(55)
Σε απόθεμα: 58829 pcs
Κατεβάστε: MDF7-18S-2.54DSA(55).pdf
RFQ
MDF7-18P-2.54DS(56)
MDF7-18P-2.54DS(56)
Περιγραφή: CONN HDR 18POS 2.54MM
Σε απόθεμα: 57977 pcs
Κατεβάστε: MDF7-18P-2.54DS(56).pdf
RFQ
MDF7-18S-2.54DSA
MDF7-18S-2.54DSA
Κατεβάστε: MDF7-18S-2.54DSA.pdf
MDF7-18S-2.54DSA(31)
MDF7-18S-2.54DSA(31)
Κατεβάστε: MDF7-18S-2.54DSA(31).pdf
MDF7-18P-2.54DSA(01)
MDF7-18P-2.54DSA(01)