MDF7-10P-2.54DS(56)
Hirose Electric Co LtdHirose Electric Co Ltd
MDF7-10P-2.54DS(56) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HDR 10POS 2.54MM
Φύλλα δεδομένων: MDF7-10P-2.54DS(56).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MDF7-10P-2.54DS(56) Κατασκευαστής Hirose Electric Co Ltd
Περιγραφή CONN HDR 10POS 2.54MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 85415 pcs Φύλλο δεδομένων MDF7-10P-2.54DS(56).pdf
Τάσης - DC Spark Over (Nom) Brass Πληκτρολογήστε Χαρακτηριστικά -
Λήξη Solder Στυλ Board to Board
στοίβαγμα Κατεύθυνση Male Pin Περιβάλλει 0.100" (2.54mm)
Τερματισμός ασπίδας Square Σειρά MDF7
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα Unshrouded Κατάσταση RoHS Bulk
Ρεύμα ρεύματος - Χαμηλή συχνότητα - Pitch - Σύνδεσμος 250V
Συνολικό μήκος επικοινωνίας 0.130" (3.30mm) Άλλα ονόματα 547-0165-5-56
Θερμοκρασία λειτουργίας -35°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων 10 Αριθμός Επαφές -
τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Υλικό - Μόνωση All
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή MDF7-10P-2.54DS(56)
Μήκος - Post (ζευγάρωμα) - Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων -
Ύψος μόνωσης - Χαρακτηριστικά -
Διευρυμένη περιγραφή 10 Positions Header Connector 0.100" (2.54mm) Through Hole, Right Angle Gold Περιγραφή CONN HDR 10POS 2.54MM
τρέχουσα Αξιολόγηση 3A Τρέχουσες - Max / Επικοινωνία -
Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.292" (7.42mm) Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα -
Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση 30µin (0.76µm) Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα 0.157" (4.00mm)
Τύπος υποδοχής Header Πραγματική διάμετρος Black
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MDF7-10P-2.54DSA(55)
MDF7-10P-2.54DSA(55)
Κατασκευαστές: Hirose
Σε απόθεμα: 104374 pcs
Κατεβάστε: MDF7-10P-2.54DSA(55).pdf
RFQ
MDF7-11P-2.54DS(55)
MDF7-11P-2.54DS(55)
Περιγραφή: CONN HDR 11POS 2.54MM
Σε απόθεμα: 65151 pcs
Κατεβάστε: MDF7-11P-2.54DS(55).pdf
RFQ
MDF7-10S-2.54DSA(55)
MDF7-10S-2.54DSA(55)
Περιγραφή: CONN RECEPT 10POS SINGLE TIN
Κατεβάστε: MDF7-10S-2.54DSA(55).pdf
MDF7-10P-2.54DSA(01)
MDF7-10P-2.54DSA(01)