MDF62-22DP-2.54DSA(05)
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HDR 22POS 2.54MM
Φύλλα δεδομένων: MDF62-22DP-2.54DSA(05).pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος MDF62-22DP-2.54DSA(05) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HDR 22POS 2.54MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 29599 pcs Φύλλο δεδομένων MDF62-22DP-2.54DSA(05).pdf
Αξιολόγηση τάσης 250V Λήξη Solder
Στυλ Board to Board Περιβάλλει Shrouded - 2 Wall
Σειρά MDF62 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm)
Pitch - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm) Συσκευασία Bulk
Συνολικό μήκος επικοινωνίας 1.528" (38.80mm) Αλλα ονόματα 547-0356-3-05
Θερμοκρασία λειτουργίας -35°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 22
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polybutylene Terephthalate (PBT) Ύψος μόνωσης 1.433" (36.40mm)
Χρώμα μόνωσης Black Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Board Lock στερέωσης Τύπος Latch Holder
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 22 position 0.100" (2.54mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 3A
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Brass Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.134" (3.40mm)
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.331" (8.40mm) Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post 78.7µin (2.00µm)
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 8.00µin (0.203µm) Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Tin
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Header
εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
MDF7-10S-2.54DSA
MDF7-10S-2.54DSA
Περιγραφή: CONN RECEPT 10POS SINGLE TIN
Σε απόθεμα: 4213 pcs
Κατεβάστε: MDF7-10S-2.54DSA.pdf
RFQ
MDF7-10P-2.54DS(55)
MDF7-10P-2.54DS(55)
Περιγραφή: CONN HDR 10POS 2.54MM