IT-P-2P-35H(11)
HiroseHirose
IT-P-2P-35H(11) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN INTERPOSER 2POS 35MM
Φύλλα δεδομένων: IT-P-2P-35H(11).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IT-P-2P-35H(11) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN INTERPOSER 2POS 35MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7831 pcs Φύλλο δεδομένων IT-P-2P-35H(11).pdf
Αξιολόγηση τάσης 300V Λήξη Solder
Στυλ Board to Board Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά IT-P Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.472" (12.00mm) Συσκευασία Tray
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα H122458
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 2
τοποθέτηση Τύπος Stacking Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 35mm
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polybutylene Terephthalate (PBT) Ύψος μόνωσης 0.787" (19.99mm)
Χρώμα μόνωσης Black Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Locking Ramp
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Stacking 2 position 0.472" (12.00mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 60A per Contact
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνήστε με το σχήμα Circular
Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy Μήκος επαφής - Δημοσίευση -
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα - Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post -
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 200.0µin (5.08µm) Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση -
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Silver Τύπος υποδοχής Interposer
εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
IT-P-2P-35H
IT-P-2P-35H
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CON INTERPOSER 2POS
Σε απόθεμα: 7878 pcs
Κατεβάστε: IT-P-2P-35H.pdf
RFQ
IT-PD-2S-DIR
IT-PD-2S-DIR
Περιγραφή: CONN RCPT 2POS DETACH SIDE
Σε απόθεμα: 8001 pcs
Κατεβάστε: IT-PD-2S-DIR.pdf
RFQ
MTMM-150-13-F-S-450
MTMM-150-13-F-S-450
Κατασκευαστές: Samtec, Inc.
Περιγραφή: 2MM TERMINAL STRIP
Κατεβάστε:
IT-PM-2S-DIR
IT-PM-2S-DIR
Περιγραφή: CONN RCPT 2POS LATCH MNT SIDE