IT-P-2P-25H(11)
HiroseHirose
IT-P-2P-25H(11) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN INTERPOSER 2POS 25MM
Φύλλα δεδομένων: 1.IT-P-2P-25H(11).pdf2.IT-P-2P-25H(11).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IT-P-2P-25H(11) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN INTERPOSER 2POS 25MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7045 pcs Φύλλο δεδομένων 1.IT-P-2P-25H(11).pdf2.IT-P-2P-25H(11).pdf
Αξιολόγηση τάσης 300V Λήξη Solder
Στυλ Board to Board Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά IT-P Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.472" (12.00mm) Συσκευασία Tray
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα H122457
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 1
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 2
τοποθέτηση Τύπος Stacking Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 25mm
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polybutylene Terephthalate (PBT) Ύψος μόνωσης 0.787" (19.99mm)
Χρώμα μόνωσης Black Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Locking Ramp
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Stacking 2 position 0.472" (12.00mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 60A per Contact