HSC2-PH0.9-E5(41)
HiroseHirose
Hirose
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN DECOUPLING TOOL 0.9MM FIBER
Φύλλα δεδομένων: HSC2-PH0.9-E5(41).pdf
Κατάσταση RoHs Δεν ισχύει / Δεν ισχύει
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HSC2-PH0.9-E5(41) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN DECOUPLING TOOL 0.9MM FIBER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Δεν ισχύει / Δεν ισχύει
Διαθέσιμη ποσότητα 59030 pcs Φύλλο δεδομένων HSC2-PH0.9-E5(41).pdf
Simplex / Duplex Simplex Σειρά HSC
Αλλα ονόματα 704-3113-6-41 Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Προστασία Ingress - Υλικό περιβλήματος -
Φινίρισμα σπιτιού - στέγαση χρώμα -
Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα HSC Ferrules Διάμετρος πυρήνα ινών 9.5µm/50µm
Διάμετρος επένδυσης ινών 125µm Χαρακτηριστικά Angle Polished, Strain Relief
Λεπτομερής περιγραφή Fiber Optic Connector Housing Plug For HSC Ferrules Τύπος υποδοχής Plug
καλώδιο Διάμετρος 0.9mm Αναλογικό Switch Turn Off Time Green