HSC2-PH0.9-E2(51)
HiroseHirose
HSC2-PH0.9-E2(51) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN DECOUPLING TOOL 0.9MM FIBER
Φύλλα δεδομένων: HSC2-PH0.9-E2(51).pdf
Κατάσταση RoHs Δεν ισχύει / Δεν ισχύει
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HSC2-PH0.9-E2(51) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN DECOUPLING TOOL 0.9MM FIBER Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Δεν ισχύει / Δεν ισχύει
Διαθέσιμη ποσότητα 4263 pcs Φύλλο δεδομένων HSC2-PH0.9-E2(51).pdf
Simplex / Duplex Simplex Σειρά HSC
Αλλα ονόματα 704-0422-4-51 Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 70°C
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Not applicable / Not applicable Προστασία Ingress -
Υλικό περιβλήματος - Φινίρισμα σπιτιού -
στέγαση χρώμα - Για χρήση με / Σχετικά προϊόντα HSC Ferrules
Διάμετρος πυρήνα ινών 9.5µm/50µm Διάμετρος επένδυσης ινών 125µm
Τύπος υποδοχής Plug καλώδιο Διάμετρος 0.9mm