HIF6A-26PA-1.27DSA(71)
HiroseHirose
HIF6A-26PA-1.27DSA(71) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HDR 26POS 1.27MM
Φύλλα δεδομένων: HIF6A-26PA-1.27DSA(71).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
180 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HIF6A-26PA-1.27DSA(71) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HDR 26POS 1.27MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 42129 pcs Φύλλο δεδομένων HIF6A-26PA-1.27DSA(71).pdf
Αξιολόγηση τάσης 300V Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά HIF6 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm)
Pitch - Ζευγαρώματα 0.050" (1.27mm) Συσκευασία Bulk
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα 631-0302-7-71
H123960
HIF6A-26PA-1.27DSA(71)-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 26
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polybutylene Terephthalate (PBT) Ύψος μόνωσης 0.453" (11.50mm)
Χρώμα μόνωσης Black Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Keying Slot στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 26 position 0.050" (1.27mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 3A
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Brass Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.110" (2.79mm)
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.205" (5.21mm) Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post 78.7µin (2.00µm)
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 8.00µin (0.203µm) Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση Tin
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Header
εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
HIF6A-26DA-1.27DS(71)
HIF6A-26DA-1.27DS(71)
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: CONN HOUSING 26POS 1.27MM
Σε απόθεμα: 16846 pcs
Κατεβάστε: HIF6A-26DA-1.27DS(71).pdf
RFQ
HIF6A-20PA-1.27DS(71)
HIF6A-20PA-1.27DS(71)
Περιγραφή: CONN HEADER 20POS 1.27MM
Σε απόθεμα: 50499 pcs
Κατεβάστε: HIF6A-20PA-1.27DS(71).pdf
RFQ
HIF6A-26PA-1.27DS(71)
HIF6A-26PA-1.27DS(71)
Περιγραφή: HDR RIGHT ANGLE 26 POS