HIF6A-26PA-1.27DS(71)
HiroseHirose
HIF6A-26PA-1.27DS(71) Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος HDR RIGHT ANGLE 26 POS
Φύλλα δεδομένων: HIF6A-26PA-1.27DS(71).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
180 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HIF6A-26PA-1.27DS(71) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή HDR RIGHT ANGLE 26 POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 40413 pcs Φύλλο δεδομένων HIF6A-26PA-1.27DS(71).pdf
Αξιολόγηση τάσης 300V Λήξη Solder
Στυλ Board to Board Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά HIF6 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm)
Pitch - Ζευγαρώματα 0.050" (1.27mm) Συσκευασία Bulk
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Αλλα ονόματα 631-0202-2-71
H123959
HIF6A-26PA-1.27DS(71)-ND
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 26
τοποθέτηση Τύπος Through Hole, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polybutylene Terephthalate (PBT) Ύψος μόνωσης 0.335" (8.51mm)
Χρώμα μόνωσης Black Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος Push-Pull
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole, Right Angle 26 position 0.050" (1.27mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 3A
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Brass Μήκος επαφής - Δημοσίευση -
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.205" (5.21mm) Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post 78.7µin (2.00µm)