HIF4B-34P-3.18DSA
HiroseHirose
Hirose
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HDR 34POS 3.18MM
Φύλλα δεδομένων: HIF4B-34P-3.18DSA.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HIF4B-34P-3.18DSA Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HDR 34POS 3.18MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 7925 pcs Φύλλο δεδομένων HIF4B-34P-3.18DSA.pdf
Αξιολόγηση τάσης 300V Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά HIF4 Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.250" (6.35mm)
Pitch - Ζευγαρώματα 0.125" (3.18mm) Συσκευασία Tray
Συνολικό μήκος επικοινωνίας 0.673" (17.09mm) Αλλα ονόματα 563-0019-2-00
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 34
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polybutylene Terephthalate (PBT) Ύψος μόνωσης 0.720" (18.30mm)
Χρώμα μόνωσης Black Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Keying Slot, Mounting Flange στερέωσης Τύπος Latch Lock/Eject Hooks
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 34 position 0.125" (3.18mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 3A
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.142" (3.60mm)
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.220" (5.59mm) Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post -
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 30.0µin (0.76µm) Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση -
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Header
εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
HIF4C-24P-3.18W
HIF4C-24P-3.18W
Περιγραφή: CONN HDR 24POS 3.18MM
Σε απόθεμα: 6618 pcs
Κατεβάστε: HIF4C-24P-3.18W.pdf
RFQ
HIF4A-GP24
HIF4A-GP24
Περιγραφή: CONN GUIDE PLATE
Σε απόθεμα: 62 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
HIF4B-34P-3.18DS
HIF4B-34P-3.18DS