| Αριθμός εξαρτήματος | HIF4B-34P-3.18DS | Κατασκευαστής | Hirose |
|---|---|---|---|
| Περιγραφή | CONN HDR 34POS 3.18MM | Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS | Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS |
| Διαθέσιμη ποσότητα | 7587 pcs | Φύλλο δεδομένων | HIF4B-34P-3.18DS.pdf |
| Αξιολόγηση τάσης | 300V | Λήξη | Solder |
| Στυλ | Board to Cable/Wire | Περιβάλλει | Shrouded - 4 Wall |
| Σειρά | HIF4 | Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα | 0.250" (6.35mm) |
| Pitch - Ζευγαρώματα | 0.125" (3.18mm) | Συσκευασία | Tray |
| Συνολικό μήκος επικοινωνίας | - | Αλλα ονόματα | 563-0018-0-00 |
| Θερμοκρασία λειτουργίας | -55°C ~ 85°C | Αριθμός σειρών | 2 |
| Αριθμός θέσεων Loaded | All | Αριθμός θέσεων | 34 |
| Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση | UL94 V-0 | Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights | - |
| Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων | Polybutylene Terephthalate (PBT) | Ύψος μόνωσης | - |
| Χρώμα μόνωσης | Black | Προστασία Ingress | - |
| Χαρακτηριστικά | Keying Slot, Mounting Flange | στερέωσης Τύπος | Latch Lock/Eject Hooks |
| Λεπτομερής περιγραφή | Connector Header Through Hole, Right Angle 34 position 0.125" (3.18mm) | τρέχουσα Αξιολόγηση | 3A |
| Επικοινωνία Τύπος | Male Pin | Επικοινωνήστε με το σχήμα | Square |
| Επικοινωνία Υλικό | Phosphor Bronze | Μήκος επαφής - Δημοσίευση | - |
| Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα | 0.220" (5.59mm) | Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post | - |