HIF3BA-60PD-2.54R-MC
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HDR 60POS 2.54MM
Φύλλα δεδομένων: HIF3BA-60PD-2.54R-MC.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HIF3BA-60PD-2.54R-MC Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HDR 60POS 2.54MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4408 pcs Φύλλο δεδομένων HIF3BA-60PD-2.54R-MC.pdf
Τύπος σύρματος Ribbon Cable Gauge Wire 28 AWG
Σειρά HIF3B σειρά Απόσταση 0.100" (2.54mm)
Πίσσα 0.100" (2.54mm) Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 611-0039-9-00 Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 60 τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line)
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
στερέωσης Τύπος Latch Lock/Eject Hooks Λεπτομερής περιγραφή 60 Position Rectangular Header Connector IDC Gold 28 AWG