HIF3BA-60PA-2.54DSA(75)
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HDR 60POS 2.54MM
Φύλλα δεδομένων: HIF3BA-60PA-2.54DSA(75).pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HIF3BA-60PA-2.54DSA(75) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HDR 60POS 2.54MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 11551 pcs Φύλλο δεδομένων HIF3BA-60PA-2.54DSA(75).pdf
Αξιολόγηση τάσης 200V Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά HIF3B Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm)
Pitch - Ζευγαρώματα 0.100" (2.54mm) Συσκευασία Bulk
Συνολικό μήκος επικοινωνίας 0.657" (16.70mm) Αλλα ονόματα 610-0120-9-75
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων Loaded All Αριθμός θέσεων 60
τοποθέτηση Τύπος Through Hole Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polybutylene Terephthalate (PBT) Ύψος μόνωσης 0.701" (17.80mm)
Χρώμα μόνωσης Black Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Keying Slot στερέωσης Τύπος Latch Lock/Eject Hooks
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Through Hole 60 position 0.100" (2.54mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 1A
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Brass Μήκος επαφής - Δημοσίευση 0.130" (3.30mm)
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.236" (6.00mm) Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post -
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating 30.0µin (0.76µm) Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση -
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Header
εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
HIF3BA-60PA-2.54WB(71)
HIF3BA-60PA-2.54WB(71)
Σε απόθεμα: 9060 pcs
Κατεβάστε: HIF3BA-60PA-2.54WB(71).pdf
RFQ
HIF3BA-60PA-2.54DS(71)
HIF3BA-60PA-2.54DS(71)
Περιγραφή: CONN HEADER 60POS 2.54MM
Σε απόθεμα: 14179 pcs
Κατεβάστε: HIF3BA-60PA-2.54DS(71).pdf
RFQ
HIF3BA-60P-2.54PFA-2(71)
HIF3BA-60P-2.54PFA-2(71)
Κατεβάστε: HIF3BA-60P-2.54PFA-2(71).pdf
HIF3BA-64D-2.54R
HIF3BA-64D-2.54R
Περιγραφή: CONN SOCKET 64POS 2.54MM