HDH-12810CID(40)
HiroseHirose
Hirose
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος RF DIR COUPLER 12.8GHZ
Φύλλα δεδομένων: 1.HDH-12810CID(40).pdf2.HDH-12810CID(40).pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 194 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 194 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HDH-12810CID(40) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή RF DIR COUPLER 12.8GHZ Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 194 pcs Φύλλο δεδομένων 1.HDH-12810CID(40).pdf2.HDH-12810CID(40).pdf
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Σειρά HDH
επιστροφή Απώλεια 23dB Ισχύς - Max 10W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση -
Αλλα ονόματα *HDH-12810CID(40)-ND Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Απομόνωση 23dB Απώλεια εισαγωγής 1.1dB
Συχνότητα 12.8GHz Λεπτομερής περιγραφή RF Directional Coupler General Purpose 12.8GHz 10dB 10W