HDH-12806CID(40)
HiroseHirose
Hirose
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος RF DIR COUPLER 12.8GHZ
Φύλλα δεδομένων: 1.HDH-12806CID(40).pdf2.HDH-12806CID(40).pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 177 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 177 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος HDH-12806CID(40) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή RF DIR COUPLER 12.8GHZ Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 177 pcs Φύλλο δεδομένων 1.HDH-12806CID(40).pdf2.HDH-12806CID(40).pdf
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή - Σειρά HDH
επιστροφή Απώλεια 17.68dB Ισχύς - Max 4W
Συσκευασία Bulk Συσκευασία / υπόθεση -
Αλλα ονόματα *HDH-12806CID(40)-ND Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Απομόνωση 21dB
Απώλεια εισαγωγής 2.1dB Συχνότητα 12.8GHz
Λεπτομερής περιγραφή RF Directional Coupler General Purpose 12.8GHz 6dB 4W σύζευξη Factor 6dB