FX18-80S-0.8SH
HiroseHirose
FX18-80S-0.8SH Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT 80POS 0.8MM SMD R/A
Φύλλα δεδομένων: 1.FX18-80S-0.8SH.pdf2.FX18-80S-0.8SH.pdf3.FX18-80S-0.8SH.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FX18-80S-0.8SH Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN RCPT 80POS 0.8MM SMD R/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Σειρά FunctionMax™ FX18 Πίσσα 0.031" (0.80mm)
Συσκευασία Tray Αλλα ονόματα FX1880S08SH
H12015
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 80
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights - Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.374" (9.50mm)
Χαρακτηριστικά Board Guide Λεπτομερής περιγραφή 80 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount, Right Angle Gold