FX18-80P-0.8SV
HiroseHirose
FX18-80P-0.8SV Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HDR 80POS 0.8MM SMD VERT
Φύλλα δεδομένων: 1.FX18-80P-0.8SV.pdf2.FX18-80P-0.8SV.pdf3.FX18-80P-0.8SV.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FX18-80P-0.8SV Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HDR 80POS 0.8MM SMD VERT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Σειρά FunctionMax™ FX18 Πίσσα 0.031" (0.80mm)
Συσκευασία Tray Αλλα ονόματα FX1880P08SV
H12013
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 80
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 15mm, 20mm Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.341" (8.65mm)
Χαρακτηριστικά Board Guide Λεπτομερής περιγραφή 80 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold