FX11LA-68P-SV
HiroseHirose
FX11LA-68P-SV Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 68POS W/POSTS SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.FX11LA-68P-SV.pdf2.FX11LA-68P-SV.pdf3.FX11LA-68P-SV.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
80 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FX11LA-68P-SV
Αριθμός εξαρτήματος FX11LA-68P-SV Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HEADER 68POS W/POSTS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Σειρά FX11 Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Tray Αλλα ονόματα *FX11LA-68P-SV
H2533
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 68
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 2mm Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.075" (1.90mm)
Χαρακτηριστικά Board Guide, Solder Retention Λεπτομερής περιγραφή 68 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold