FX11LA-68P-SV(22)
HiroseHirose
Hirose
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Hirose
Περιγραφή προϊόντος CONN HDR 68POS W/POSTS SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.FX11LA-68P-SV(22).pdf2.FX11LA-68P-SV(22).pdf3.FX11LA-68P-SV(22).pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FX11LA-68P-SV(22) Κατασκευαστής Hirose
Περιγραφή CONN HDR 68POS W/POSTS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Σειρά FX11 Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αλλα ονόματα 573-0042-1-22
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 68
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 2mm Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.075" (1.90mm)
Χαρακτηριστικά Board Guide, Solder Retention Λεπτομερής περιγραφή 68 Position Connector Header, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
Επικοινωνία Τέλος Πάχος 3.90µin (0.099µm) Επικοινωνία Finish Gold
Τύπος υποδοχής Header, Outer Shroud Contacts
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FX11LA-80P/8-SV
FX11LA-80P/8-SV
Περιγραφή: CONN HEADER 80POS W/POSTS SMD
Σε απόθεμα: 4113 pcs
Κατεβάστε: FX11LA-80P/8-SV.pdf
RFQ
FX11LA-60S/6-SV(92)
FX11LA-60S/6-SV(92)
Περιγραφή: CONN RECEPT 60POS W/POSTS SMD
Κατεβάστε: FX11LA-60S/6-SV(92).pdf
RFQ
FX11LA-60S/6-SV(91)
FX11LA-60S/6-SV(91)
Κατασκευαστές: Hirose Electric Co Ltd
Κατεβάστε: FX11LA-60S/6-SV(91).pdf
FX11LA-60S/6-SV(71)
FX11LA-60S/6-SV(71)
Κατεβάστε: FX11LA-60S/6-SV(71).pdf
FX11LA-68P-SV(21)
FX11LA-68P-SV(21)
Περιγραφή: CONN HEADER 68POS W/POSTS SMD
Κατεβάστε: FX11LA-68P-SV(21).pdf
FX11LA-68S-SV(22)
FX11LA-68S-SV(22)
Περιγραφή: CONN RECEPT 68POS W/POSTS SMD
Κατεβάστε: FX11LA-68S-SV(22).pdf
FX11LA-68S-SV
FX11LA-68S-SV
Κατεβάστε: FX11LA-68S-SV.pdf
FX11LA-80P/8-SV(91)
FX11LA-80P/8-SV(91)
Περιγραφή: CONN HEADER 80POS SMD
Κατεβάστε: FX11LA-80P/8-SV(91).pdf
FX11LA-68S-SV(21)
FX11LA-68S-SV(21)
Κατεβάστε: FX11LA-68S-SV(21).pdf
FX11LA-68P-SV
FX11LA-68P-SV
Κατεβάστε: FX11LA-68P-SV.pdf
FX11LA-80P/8-SV(71)
FX11LA-80P/8-SV(71)